Het is weer een nieuwe maand, dus het wordt tijd om te kijken naar de boeken die in juni uitkomen. Deze keer heb ik de lijst iets uitgebreid, ik heb namelijk twintig boeken gevonden die erg tof zijn en in juni uitkomen. Ik zal ze daarom misschien niet allemaal behandelen, maar ik kan in ieder geval zeggen dat juni een mooie leesmaand wordt met de aankomende pareltjes!
The Emperium Trilogy #1 Furyborn – Claire Legrand – 1 juni
Himouto! Umaru-Chan Volume 1 – Sankaku Head – 1 juni
Animus – Antoine Revoy – 1 juni
De hemel in het ijs – Adrienne Young – 5 juni
Furyborn zou een must read zijn, een feministische fantasy-YA over twee vrouwen die niet in dezelfde tijd leven, maar uiteindelijk verbonden zijn in een kosmische strijd. Klinkt erg tof! Ook zag ik vaak Himouto! als anime voorbij komen op Crunchyroll, nu is ook de manga beschikbaar. Animus is een graphic novel voor YA-lezers en speelt zich af in Japan, dus ik ben geïnteresseerd. Ook komt De hemel in het ijs uit, een historisch YA-verhaal over een vikingprinses. Dit wordt vast de nieuwe Onverschrokken! Hier kijk ik heel erg naar uit, dit boek wordt vast episch!
Differently Normal – Tammy Robinson – 7 juni
The Lunar Chronicles Iko #2 Opstand – Marissa Meyer – 12 juni
Aristoteles en Dante ontdekken de geheimen van het universum paperback – Benjamin Alire Sáenz – 12 juni
Freshmen – Tom Ellen & Lucy Ivison – 12 juni
Zoek me tussen de sterren – Fransesca Zappia – 13 juni
Differently Normal is een ontroerend verhaal en wordt vergeleken met TFIOS en Me Before You, dus volgens mij wordt dit een prachtig verhaal. Ook komt het tweede deel van Iko uit en waarschijnlijk ook de paperbackversie van Aristoteles en Dante ontdekken de geheimen van het universum. Dan hebben we Freshmen, een awkward liefdesverhaal van de schrijvers van Lobsters, deze keer een verhaal over twee pubers die beginnen met de universiteit. Ik ben dol op Lobsters, dus dit boek wil ik ook zeker gaan lezen. Hopelijk wordt dit boek ook vertaald! Tot slot hebben we Zoek me tussen de sterren, een boek waar ik alleen maar lovende verhalen over heb gehoord. Dit boek moet ik gewoon lezen!
Midnight Jewel – Richelle Mead – 13 juni
Dit is allemaal waar – Lygia Day Penaflor – 13 juni
Nieuwe Grisha trilogie – Leigh Bardugo – 14 juni
De Summoner #4 De Outcast – Taran Matharu – 14 juni
Juni heeft nog meer boeken in petto. Zo komt Young & Awesome met twee nieuwe boeken en heeft de Grisha trilogie nieuwe covers gekregen, welke ik erg mooi vind. Ook kan ik niet wachten op De Outcast, een proloog op de Summonerserie. Tarans boeken zijn echt fantastisch, dus ook dit boek ga ik verslinden!
36 vragen waardoor ik anders naar jou ben gaan kijken – Vicki Grant – 21 juni
Ventura Saga #3 Elke dag dichter bij de sterren – Kate Ling – 25 juni
Ver van de boom – Robin Benway – 26 juni
Complot – Eva Burgers – 26 juni
Theatrical – Maggie Harcourt – 28 juni
36 vragen waardoor ik anders naar jou ben gaan kijken gaat over een experiment waarin twee proefpersonen 36 vragen aan elkaar stellen, om te onderzoeken of de twee verliefd op elkaar kunnen worden. Dit boek klinkt best interessant! Ook krijgt de Ventura Saga een proloog over mensen die in het ruimteschip komen, vele jaren voordat de boekenserie plaatsvindt. Ver van de boom gaat over een meisje die haar biologische moeder zoekt, maar daardoor ook haar broer en zus vindt. Het nieuwe boek van Eva Burgers komt uit, weer een jeugdthriller van Nederlandse bodem! Theatrical klinkt als een aandoenlijk liefdesverhaal over theater. Aangezien ik zelf op theater heb gezeten, ben ik best benieuwd naar dit verhaal.
Dit zijn de boeken die in juni uitkomen. Wat zijn het er veel! Dat wordt vast weer een mooie leesmaand. Welke boeken wil jij gaan lezen?
5 reacties
Naar het reactie formulier
Ik ben erg benieuwd naar Zoek me tussen de sterren, Ver van de boom, Furyborn en differently normal. Wat een leuke boeken deze maand 😀 Daar gaat m’n bookbuyingban haha!
Er komen zeker weer leuke boeken uit! Ik ben ook erg benieuwd naar Furyborn en De hemel in het ijs lijkt me ook echt tof. Ik heb Zoek me tussen de sterren en Ver van de boom al gelezen in het Engels en ik vond ze beiden echt geweldig <3
Dat laatste deel van de Ventura Saga lijkt me zo cool. Ik vond deel 1 echt geweldig, maar deel 2 juist helemaal niet. Dus ik hoop dat dit deel veel goedmaakt. Wel apart dat het zich voor deel 1+2 afspeelt en er een nieuwe hoofdpersoon is.
Weer een mooie selectie! Hoe verzamel je die eigenlijk? Welke lijsten raadpleeg je?
Auteur
Ik heb meerdere bronnen, zoals mailtjes van uitgeverijen, brochures, verschillende websites zoals Bol, flink wat research dus! 🙂