Afgelopen week ben ik een paar dagen naar Portugal geweest, namelijk naar Lissabon! Flinke hitte, veel heuvels en lekker eten. Benieuwd naar wat ik er allemaal heb beleefd? Kijk dan snel verder naar wat foto’s in het warme Lissabon. Op de eerste dag hebben we (mijn zusje, vader en ik) de binnenstad van Lissabon bekeken.

Ik sliep tijdens de vlucht naar Lissabon en mijn zusje vond het o zo leuk om daar een foto van te maken…

Het uitzicht wanneer je naar de linkerkant keek vanuit ons appartement, uitzicht op de Taag! We moesten helaas wel elke dag deze straat op en aflopen, een zware beproeving.

Mijn zusje en ik voor een gebouw waarvan we niet meer weten wat het was, maar het zag er mooi uit! We gokken dat dit de Mosteiro de Sao Vicente de Fora is, een graf van het koningshuis.

Spontaan een foto maken net wanneer er een tram voorbij rijdt. Check die uiterst knappe dame aan de rechterkant die de cameravrouw (mijn zusje) verward aankijkt. Priceless.

Uitzicht op de Arc de Triomfe van Lissabon (heeft een andere naam, maar ik vond het er erg op lijken).

Door de centrale winkelstraat lopen waar mijn zusje voornamelijk kledingwinkels in ging want ze moest en zou een leuke hoed kopen… (Spoiler, haar missie was geslaagd)

Elevador de Santa Justa, een lift die je 35 meter omhoog brengt naar een andere wijk. Dit was 5 euro per persoon, dus we gingen er toch maar niet in en konden hele heuvels oplopen…
Dit was dan mijn eerste dag in Lissabon. Binnenkort wat foto’s van de tweede dag, waar we naar het strand toe gingen…
Ben jij al eens in Lissabon geweest?
8 reacties
Naar het reactie formulier
Waaauw ziet er goed uit!
En dan nu waarschijnlijk even bekomen maar een leuke maar vermoeiende week. Al die steile straatjes!
Auteur
Die straatjes waren zeker vermoeiend! :O
Inktvisringen zijn echt goddelijk
Wat leuk wat leuk! Na mijn belevingen in Edinburgh vind ik het super tof om jouw vakantie in Portugal terug te lezen! Ik moet en zal ook naar Lissabon gaan, dat staat al zo lang op mijn lijstje!
Wat een leuke foto’s! Ik wil ook heel graag eens naar Lissabon 🙂
Leuke plog zeg! Lissabon lijkt me echt een mooie stad.
Hahaha, nice! En jouw lak aan fatsoenlijke toeristeninformatie bij foto’s met standbeelden en gebouwen. Ik vind het zo mooi! xD